Altay Token nedir? Tüm Bilgiler

Fan Token popülerliğine yeni bir spor takımı katıldı! Altay Spor Kulübü ve ICRYPEX ortaklığı ile medyada yankı uyandıran Altay Token Ethereum tabanlı bir token projesi olarak geçtiğimiz günlerde tanıtıldı. Ön satış için gerekli hazırlıkların başlandığı ise resmi medya kurumlarından duyruldu.

Altay Token nedir?

Tüm Dünya’da popüler hale gelen takım tokenleri gibi Altay Tokeni satan alan kişiler spor kulübü ile ilgili kararlarda söz sahibi olabiliyor ve önemi avantajlara sahip olabilecekler. BSC (Binance Smart Chain) ve AVAZ (C-Chain) gibi ağlarda çalışma özelliğine sahip olan altan tokeni satın alanlar galibiyetlerde forma ve farklı sürpriz hediyelere sahip olabilecekler. Aynı zamanda bu tokeni satın alanlar Altay spor kulübü teknik ekibi ve sporcuları ile tanışma fırsatına sahip olabilecekler.

Altay Token Fiyatı Hakkında

Altay token ön sipariş fiyatı şu an 0.80 TL olarak belirlenmiştir. Ön satış tarihi 13 Eylül olarak belirlenirken, 17 Eylül 2021 tarihinde ise halka arz edilecek. Halka arz fiyatı ise 1.00 TL olarak belirlenmiştir.

 

Altay Token ne kadar? sorusunun cevabı yani Altay Token fiyatı, ön sipariş için 0,80 TL olarak belirlendi. 13 Eylül 2021 tarihinde başlayacak olan ön satışın ardından halka arz 17 Eylül 2021 tarihinde gerçekleşecek. Halka arz fiyatı ise 1,00 TL olacak

Toplam 191,400,000 adet üretilecek. Bunun 28,710,000 tanesi özel satış için kullanılırken, 43,065,000 tanesi ise ilk arz için kullanılacak.

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir